SKLEPIK PUCHATEK Oszczędzam w SKO

Szkolna Kasa Oszczędności
przy Szkole Podstawowej w Mizerowie

regulamin

1.  Członkiem SKO może być każdy uczeń szkoły podstawowej od kl. I do kl. VI.

2.Szkolna Kasa Oszczędności działa pod patronatem PKO BP oddział w Pszczynie.

3. Dokumentami stwierdzającymi przynależność do Szkolnej Kasy Oszczędności jest książeczka SKO oraz dokumentacja potwierdzająca założenie osobistego konta ucznia w PKO BP (dotyczy wszystkich uczniów).

4. Lokata na osobistym koncie bankowym jest oprocentowana.

5. Wpłat na konto dokonuje uczeń bezpośrednio u opiekunów SKO, którzy dokonują transakcji w banku - zmian w stanie konta - zawsze od 25-30 każdego miesiąca (ostatni tydzień miesiąca).

6.  Uczeń staje się członkiem SKO jeżeli dokona  pierwszej wpłaty na książeczkę SKO minimalna kwota wpłaty - 5zł.

7. W razie zagubienia lub utraty książeczki SKO należy bezzwłocznie poinformować o tym opiekuna SKO.

8. Opiekunowie SKO na  zakończenie roku szkolnego opracowują krótkie sprawozdanie.

9.Opiekunowie SKO prowadzą dokumentację związaną z pracą tej organizacji.

10. W innych sprawach nieuwzględnionych w regulaminie decyzję podejmuje Dyrektor placówki.

Zachęcamy do oszczędzania.

Szczegółowe informacje znajdują się na stronie internetowej banku PKO BP